HAKKIMIZDA

        Organizasyon sektöründeki ihtiyaçlara yönelik profesyonel hizmet ve ürünler sunan, müşterilerinin misafir ağırlama kalitesini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Hanedan Organizasyon; girişimci,yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla, 2007 yılında Kundak Grup Şirketleri bünyesinde Ankara’da kurulmuştur.
       Türkiye’nin ilk kına organizasyon firmalarından birisi olan Hanedan Organizasyon, kına organizasyonu sektöründe başladığı faaliyetlerine, kısa sürede; söz, nişan, nikah, kokteyl, davet ve sünnet organizasyonu alanlarını da ekleyerek, kurulduğu günden bugüne binlerce organizasyona imza atmıştır.
      Ünlü Moda Tasarımcısı ve Stilist Duygu Kundak tarafından kurulan Hanedan Organizasyon; 2017 yılında yatırım portföyünü genişleterek, “Hanedan Bindallı ve Kaftan” markasını kurarak, özel tasarım kaftan imalatına başlamıştır.
      Kurumsal yapılanmasının verdiği güven, iş yönetimindeki ciddiyet ve yüksek müşteri memnuniyeti edinme odaklı hizmet kalitesi ile kısa sürede Türkiye’nin lider kına organizasyon firmalarından birisi olmuştur.
     Hanedan Organizasyon, ulusal düzeyde kanıtlanmış organizasyon deneyimi, insan odaklı sorumluluk duygusu,dinamik kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği modern yönetim anlayışı ile üst düzey organizasyonlar sunma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

* SİZE ÖZEL DAVET PLANLAMASI

Hanedan Organizasyon, tüm organizasyon detaylarını sadece sizin istekleriniz doğrultusunda planlar ve uygular. Bizim için önemli olan, çevrenizin değil, sizin isteklerinizdir.

* PROFESYONEL KADRO

Hanedan Organizasyon, sahip olduğu tüm departmanlarda, alanında tecrübeli personeller çalıştırır. Çalışan herkes, kriz yönetimi ve organizasyon idaresi konusunda yüksek tecrübeye,disipline ve nezakete sahiptir.

* FİYAT POLİTİKASI

Hanedan Organizasyon’da tüm fiyatlar sabittir. Müşterilerin; yakınlık derecesine, mesleki mevkiilere veya yaşam standartlarına göre fiyat verilmez. Süpriz ekstra ödemeler çıkarılmaz. Hanedan’da her şey nettir ve herkes eşittir.

* MARKA DEĞERİ

Hanedan Organizasyon, Türkiye genelinde, hizmet verdiği sektörde kurulan, marka bilinirliği oluşmuş, ilk kurumsal firmalardan birisidir. Sektöründe saygın ve bilinen bir marka ile çalışmak, misafirleriniz nezdinde organizasyon kalitesini yükseltecektir.

* ORGANİZASYON KALİTESİ

Hanedan Organizasyon, marka değeri ölçüsünde üst segment organizasyonlar yapmak üzere kurulmuş vizyoner bir firmadır. Rakiplerinden ayrılan en büyük özelliği farklı ve yüksek kalitede işler çıkarmasıdır.

* ŞEFFAFLIK

Hanedan’da her şey şeffaftır. Fiyat politikasından müşteri ilişkilerine, pazarlama sürecinden organizasyon bitimine kadar her şey açık ve net bir şekilde belirtilir. Hazırlık sürecinizde dürüst bir iletişimle en uygun seçenekleri sizlere sunar.

* YENİLİKÇİ

Hanedan Organizasyon yenilikçi bir anlayışa sahiptir. Hiçbir sene kendini tekrar etmez. Her sene yeni kıyafetler, yeni ekipmanlar,yeni konseptler ve yeni kareografiler ile sezona başlar. Bu sebeple rakipleri tarafından taklit edilemez.

* EKİPMAN PORTFÖYÜ

Hanedan Organizasyon ciddi bir ekipman portföyüne sahiptir. Bu sebeple hizmet portföyündeki hiçbir işinde dışarıdan hizmet almaz. Ucuz ve basit ekipmanlar kullanmaz. Portföyünde, farklı ve kaliteli ekipmanlara yer verir.

* KURUMSALLIK

Hanedan Organizasyon; vergi dairesine kayıtlı, çalışma ruhsatına sahip, alanındaki oda ve derneklere üyeliği olan,yaptığı sözleşmeler ile müşterilerini hukuksal haklar ile koruyan, devletine ve yasalarına bağlı resmi bir firmadır.

sloganlı