Düğün fotoğrafçısı

İstanbul'da Düğün Fotoğrafçılığı Hizmetleri - İstanbul, düğünler için Avrupa'nın merkez noktalarından biridir; Güzel hava ve güzel manzaralar ve panaromik manzaralar, çiftleri istanbul'da evlenmeye davet ediyor.

Deneyimli - profesyonel fotoğrafçı ve ekipmanlarımız... ekibimiz ile iç ve dış mekan düğün fotoğraf ve video hizmetleri vermekteyiz. Herhangi bir talep için lütfen bize ulaşın.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimleri
İstanbul'da gelin ve damat dış mekan fotoğraf çekimlerini içerir.
Sorularınız ve farklı konseptlerle önerilerimiz doğrultusunda 3-4 saatlik fotoğraf çekimi yapacağız.

Düğün hazırlığı (Kuaför ve hazırlık vb.) ) gelin ve damat dış mekan fotoğraf çekimleri.
Sorularınız ve farklı konseptlerle önerilerimiz doğrultusunda gün içinde ve düğün gecesi sonuna kadar tüm düğün akşamı toplam 5-6 saat fotoğraf çekimi yapacağız.
Uygulamayı içerecektir. Gün için 300 – 400 fotoğraf ve düğün gecesi için 400 – 500 fotoğraf.
Tüm fotoğraflar photoshop'ta yeniden rötuşlanacak ve düzenlenecek ve bunları yüksek kalitede DVD'de size sunacaktır.
50 fotoğraf seçeceğiz, detaylı photoshop uygulayacağız ve uzaysal bir dijital albüm yapacağız.
50 adet düzenlenmiş fotoğraf seçeceğiz ve DVD formatında bir Müzik Video Albümü yapacağız.
Mekanda ekibimizle profesyonel düğün akşamı çekimleri.
Video çekimleriyle ilgileniyorsanız lütfen bize sorun.

İstanbul'da Düğün Gelenekleri - Türkiye

Evlilik, çok eski zamanlardan beri var olan, insan hayatı ve toplum üzerinde büyük önemi olan bir birlikteliktir. Bir terim olarak evlilik, bir erkek ve bir kadının her türlü yaşam koşulunda karı koca olarak sürekli birlikteliğidir.

Toplumun temel taşı olan ve evrensel önem taşıyan ailenin temelidir. Evlilik eyleminin dünya çapında değişen, farklı kültürler tarafından şekillendirilen ve belirli bir toplumu tanımlayan gelenek ve görenekler gerektiren belirli kuralları ve kalıpları vardır.

Evlilik törenleri, fiili eyleme giden bir dizi hazırlık ve aşamayı içerir. Bu aşamalar dini ve hatta batıl uygulamaları içerir. Her aşamada, çeşitli ortak uygulamaların, geleneklerin ve geleneklerin uygulanması, neredeyse bu ritüel eylemi yöneten kural ve ilkeler gibi zorunlu hale geldi. Her toplum kendi kültürüne uygun belirli kural ve uygulamalara uyarak bu olayı gerçekleştirmenin kendine özgü yollarını geliştirmiştir.