Düğün süsleme

Düğün süsleme firması olarak, Dügün Süsleme’lerinde ilk kural doğal olarak ilk önemli nokta Davet Masası Dekorasyonu’dur, bu nedenle her şeyin en mükemmeli en ihtişamlısı Masa Süslemesi’nde kullanılmaktadır.

firma olarak ilk başta sizleri ofisimize Davet ediyoruz , karşılıklı fikir alış verişi yaparak ilk önce nasıl bir organizasyon istediğinizi anlıyoruz ve sizlere isteklerinize uygun bir demo masa kuruyoruz.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU MASA SÜSLEME FİYATLARI , bu durum tamamen sizin nasıl bir Dügün Süslemesi hayal ettiginiz ile alakalıdır.

Çok şık bir mekanda Dügün yaptığınızı hayal edelim’dogal olarak şık bir Dügün Mekanı ile anlaşma sağladıysanız , Dügün Masa Süsleme’nizinde en şık şekilde icra edilmesi gerekmektedir.

Söylediğimiz gibi insiyatif tamamen sizlere bağlıdır.

Süslemenin üst sekment bir süsleme olması her halükarda fiyatlarında üst seviyelerde olacagının göstergesidir.

Farzedelimki alt sekment bir mekan ile anlaşma sağladınız doğal olarak maliyet açısından alt seviyelerde bir organizasyon hayal ediyorsunuzdur, bu durumda seçeceğiniz Dügün Süsleme Konsepti’de fiyat açısından uygun katogoride olmalıdır.

NİŞAN ORGANİZASYONU İÇİN , DİLERSENİZ EVDE NİŞAN MASASI HİZMETİ VERİYORUZ , DİLERSENİZ İSTEDİGİNİZ BİR MEKANI DİLEDİGİNİZ GİBİ SÜSLÜYORUZ. MASA , SANDALYE , NİŞAN MASASI , MASA DEKORLARI , SES SİSTEMİ , DJ , CATERİNG , GARSON, FOTOGRAF VİDEO ÇEKİMİ.