Düğün yemek firmaları

Plaj Düğünü Bütçenizi Planlama

Düğün günü koordinasyonu için başlangıç ​​fiyatı nedir?
Kısmi düğün planlaması için başlangıç ​​fiyatı nedir?
Tam düğün planlaması için başlangıç ​​fiyatı nedir?
Saatlik bir ücret sunuyor musunuz? Gibi sorulan sorular var...

Büyük Gün Önceliklerinizi Seçin
Ardından, listenize bakın ve sizin ve gelecekteki eşiniz için hangi öğelerin en öncelikli olduğuna karar verin. Her ikiniz de her noktada hemfikir olmayabilirsiniz, ancak bazı alanlarda bir anlaşmaya varmanız muhtemeldir.

Büyük olasılıkla bazı alanlar olduğunu unutmayın değil cimrilik etmek istiyorum. Hem töreniniz hem de resepsiyonunuz için mekanlarınız muhtemelen en önemli önceliklerinizden biri olmalıdır. Ayrıca misafirlerinize sunulan kaliteli yemeklerin olduğundan emin olmak istersiniz.

Makyaj, müzik veya dekor gibi diğer öğeler sizin için daha küçük öncelikler olabilir ya da bu hizmetleri sunan veya bunları kendin yapmanıza yardımcı olacak arkadaşlarınız olabilir. Bütçenizi nereye yatırmanız gerektiğini ve bunu kendiniz yaparak nerede tasarruf edebileceğinizi belirleyin.

Plaj Düğünü Bütçe Listeniz
Satıcıları, elbiseleri ve balayı destinasyonlarını seçmeye başlamadan önce düğün masraflarınızın bir listesini yapın. İşte o bütçeyi doldurma zamanı geldiğinde planlamak isteyeceğiniz şeylerin kısa bir özeti - yine de bunun sadece temel bir liste olduğunu unutmayın. Büyük gününüz hakkında düşündüğünüzde başka öğeler eklemek isteyebilirsiniz.

Gelinlik ve aksesuarlar
Saç stilisti
makyaj sanatçısı
Damadın kıyafeti ve aksesuarları
Düğün kıyafetleri
Kağıt ürünleri
Mekanlar (tören ve resepsiyon)
Fotoğrafçı ve/veya kameraman
Düğün organizatörü ve/veya koordinatörü
Çiçekçi
Her iki mekan için dekor
yemek servisi
Müzik (grup veya DJ)
Toplu taşıma
Nedime ve sağdıç için hediyeler
misafirler için iyilik
Kek ve/veya tatlı