Düğün yemek fiyatları

Yaz İçin Düğün Menüsü Fikirleri
Yaz ayları açık havada evlenmek için harika bir zamandır.

Yaz düğünü menüsü fikirleri hafif ve rahatlatıcı olmalıdır.

Bir yaz düğünde ne servis edilir? Menünüz, düğününüzü nerede yapmayı seçtiğinize bağlı olacaktır - ister ormanda, ister plajda, parkta, arka bahçede veya iyi havalandırılmış bir salonda.

Düğün menünüze ekleyeceğiniz mevsimsel yiyecekler meyvelerden sebzelere ve şeftali, salatalık, sarımsak, kabak, havuç gibi bitkilere kadar çeşitlilik gösterir.

Ayrıca gerçekten ucuz turp, domates, limon, erik, böğürtlen ve çarkıfelek meyvemiz var.

Yaz menüsü yiyecekleri onları atlamaya hizmet ettiğinden ve soğuk tatlılar, kokteyller ve içecekler için gittiği için sıcak bir şey bırakın .

Sonbahar İçin Basit Düğün Menüsü
Sonbahar düğünü menüsü fikirleriniz, bol miktarda baharat ve lezzet içeren derin, zengin ve geleneksel renklerle iyi bir şekilde doldurulmalıdır.

Elma, havuç, kızılcık, pancar-lahana, karnabahar, incir, mantar, patates, mısır, brokoli ve armut gibi mevsim meyve ve sebzelerinden yararlanın.

Kış Düğünü Resepsiyonu İçin Örnek Menü
Kış soğuk bir dönemdir ve herkesin onları ısıtacak bir şeye ihtiyacı vardır. Rahatlık ve biraz ağır yeme zamanı. Kış düğünü menüsü fikirleri sıcak, baharatlı ve tam öğünlerden oluşmalıdır, sert kokteyller ve tatlılar karalanır.

Nar, tatlı patates, clementine, lahana-soğan, havuç, mantar, şalgam gibi mevsiminde ucuz meyve ve sebzelerden yararlanın.

Düğünde Yiyecek ve İçecekten Tasarruf Etmenin Yolları
Aşağıdaki bu akıllı yöntemlerle düğün masraflarını azaltabilir , bir düğünde yiyecek ve içecekten tasarruf edebilirsiniz.

Düğün Yemek Fiyatları
Düğün Yemek Fiyatları, Düğün yapan çiftlerin yemek organizasyonunu problemsiz bir şekilde yapması ve uygun bir yemek şirketi bulması çok önemlidir. Aynı zamanda yemeklerin Düğün yapan çiftlerin bütçesini sarsmaması gerekir.

Ankara Düğün Yemek Fiyatları yemek şirketlerine göre farklılıklar göstermektedir.

Bu yüzden uygun fiyata düğün yemekleri bulmak bazen zaman almakta ve can sıkıcı olmaktadır.

Düğün Yemek Fiyatları yaklaşık şu aralıklarda olmaktadır, Et menü 20 TL ile !4 TL arasında, Tavuk Menüleri, 12 TL ile 9 TL arasında,Et Döner Menüleri, 22 TL ile 15 TL arasında, Tavuk Döner Menüleri, 12 TL ile 10 TL arasında Pide Menüleri ise 12 TL ile 15 TL aralıklarında olmaktadır. Ankara’da çok Et menüleri ve Tavuk Menüleri tercih edilmektedir.