Kına Organizasyon

Kına gecesi özellikle gelin adaylarının aile ve yakın çevresi tarafından bir araya gelerek gerçekleştirilen bir gecedir.

Tabi gelin adayları için unutulması en güç olan gecelerden biri olmasıyla da ayrı bir yeri vardır.

Gelin adayları bu gecenin unutulmaz, ihtişamlı ve gösterişli olması için tüm hünerlerini ve imkanlarını seferber ederler.

Bu gece için yani kına gecelerinin olmazsa olmazı olan, kına tahtı, kına kaftanı ve kına mekanı en önemli detaylardandır.

Biz İstanbul Kına Organizasyon ekibi olarak da en ince detayına kadar her türlü desteği profesyonel ekip ve ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL KINA ORGANİZASYONU KINA GECESİ İÇİN SUNDUĞU HİZMETLER

Kına Tahtı Hizmeti

Kına organizasyonlarının olmazsa olmazlardan biri de kına tahtı. Gelinler için kına tahtı kına gecelerinde giydikleri bindallı kadar önemli.

Kına gecelerinde tercih edilen kına tahtları konseptimiz son derece geniş, farklı model ve tasarımlara sahip kına tahtı hizmetimiz vardır.

Masa Süslemeleri

Gelin adayları için sunduğumuz bir diğer kına gecesi hizmeti de geniş yelpazede sunduğumuz imkanlardır. Gelin adayları kına gecesini tamamen zevkine göre tasarlayabilir.

Davet vermeyi düşündüğü alanda her türlü mekan, dekor, masa süslemeleri ve diğer tüm hizmetlerde kendi zevkine göre tasarlayabilirlar.

Biz İstanbul Kına Organizasyon olarak ta kına gecesi hizmetini en üst seviyede profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sahne ve Taht Dekoru

Kına organizasyonunuzda sahne ve taht dekoru mekanın en önemli detayıdır. Kına yapılacak mekanda taht ve sahne dekorunun kurulduğu alan mekanın baş köşesidir.

Oyun ve dans dans pistinin hemen yanı başına kurulan bu dekor kına yakma anından gelin çıkışına kadar birçok özel anın sergilendiği karenin içerisinde yer almaktadır.

İşte bu açıdan bakıldığı zaman gelin adayının hayatı boyunca unutamayacağı güzel anları yaşayacağı bu alanın şıklığı ve süslemeleri vazgeçilmezdir.  

Bu mekanın dekor ve süslemelerini profesyonel bir şekilde gelin adayının zevkine göre düzenliyoruz.

Dekor Detayları

Kına gecesinin yapılacağı mekan için karar verildikten sonra sıra geldi mekanın dekor ve süslemelerine.

Mekan süsleme ve dekorunda en önemli detaylar ses, ışık sistemi, sandalye modeli, prof.dj, pist ve podyumdur.

İşte burada İstanbul Kına Organizasyon yine yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak sahip olduğu tüm imkanları kullanarak gelin ve davetlilerine muhteşem bir dekor ve süsleme hizmeti sunmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle kına geceleri için sahne, dekor, süsleme ve diğer her türlü hizmeti profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz.

İstanbul Kına Organizasyon Kına Gecesi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri A'dan Z'ye kadar gerçekleştirmektedir. 

Kına geceleri için her türlü detay, bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.