Kır düğünü süsleme fiyatları

Çoğu gelin, gelinlik ve düğün pastasının beklenen maliyetlerini iyi bilir. Ancak ortalama düğün dekor fiyatları biraz gizemli kalıyor.

Ortalama Bir Etkinlik Dekoratör Maliyeti

Bir düğün dekoratörünün maliyeti, öncelikle deneyimlerine ve itibarına bağlıdır.

Bu noktada şunu da belirtmekte fayda var ki, düğün dekor masrafları, dekoratör masraflarına dahil değildir.

Bir etkinlik dekoratörü işe almak araştırma ile başlar. Bir düğün planlamanın bu önemli adımı , dekoratörünüzün güvenilir olmasını, büyük bir deneyime sahip olmasını ve profesyonelce çalışmasını sağlar. Seçiminizi yaptıktan sonra bu tipik adımlardan geçmeyi bekleyebilirsiniz.

1. İlk istişare: Bu ilk toplantı karşılıklı bir anlayış oluşturmak içindir. Dekoratörünüze mekan, tasarım teması ve kaç misafirin katılacağı hakkında bilgi vereceksiniz. Ayrıca aklınızdaki bütçeyi de tartışacaksınız.


2. Plan ve Bütçe: Düğün dekoratörünüz size fikirlerini sunacaktır. Bu genellikle bir vizyon panosu, maketler veya örnekler şeklini alır. Bu, satın alınması veya kiralanması gereken öğelerin bir listesini içerecektir. Ayrıca, düğün dekoratör maliyetlerinin kapsamlı bir dökümünü de içerecektir.


3. Kirala Profesyonel bir dekoratör güvenilir bir şekilde iletişim kurar. kiralama veya imalat arasında karar verme konusunda size en iyi tavsiyeyi vereceklerdir.


4. Kurulum:Tıpkı bir ev inşa etmek gibi, her şeyin planlandığı gibi bir araya gelmesi için malzemelerin doğru sırayla gelmesi gerekir. Dekoratör bu lojistiği denetleyecek ve ilk planın takip edildiğinden emin olacaktır.

Etkinlik Dekoratör Ücretleri

Ülkeye veya çalıştığınız yere ve işe aldığınız şirket/kişi türüne bağlı olarak, birkaç farklı fiyatlandırma yapısıyla karşılaşabilirsiniz.

İşte karşılaşacağınız başlıca 4 düğün dekorasyonu fiyatları.

Sabit Fiyat: Bu düğün süslemelerinin maliyet yapısı oldukça açıklayıcıdır. Katılan misafir sayısı ve mekanın içeride mi yoksa dışarıda mı olması oranı etkileyen ortak faktörlerdir.

Gider Yüzdesi: Düşük maliyetli bir düğün, az sayıda misafir ve daha az miktarda dekorasyon anlamına gelir. Pahalı bir düğün, çok masa, çok misafir ve çok iş vaat eder. Bu yapı, dekoratör bir düğün planlayıcısı olarak ikiye katlandığında daha yaygındır.