Kır düğünü süslemeleri

Kır düğünü süslemeleri olarak, Bir kır düğünü hayal eden çoğu çift, yayılan çiçekler, ahşap, kır estetiği ve giyim gibi organik unsurların o kır havasına sahip olmasını ister. Bu, seçtikleri mekan modern bir mekan olsa bile. En iyi temalı düğünleri elde etmek için ülke düğünü fikirlerini etkinlik planlamanıza dahil etmenin sayısız yolu vardır.

Ülke temalı düğününüzden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için en iyi kır tarzı düğün fikirlerinden bazılarını bir araya getirdik. 

Kır Düğünü Koridor Fikirleri
Ülke temalı düğün fikirleri, düğün töreninden resepsiyona ve hatta varsa parti sonrası partisine kadar, şık bir ülke düğününün her yönünü kapsar.

Hiçbir sınırlama yoktur ve koridordaki yürüyüşünüzü, yürüyüşünüz kadar unutulmaz ve rüya gibi yapabilirsiniz.

Bir ahır veya çiftlik düğünü, kır düğünü mekanları ilerledikçe nihai olacak olsa da, o ülke hissini elde etmek için her ikisinde de evlenmek zorunlu değildir.

Uygulanması kolay ve güzel kır düğünü koridor fikirleri ile koridorunuza o kır düğünü havasını verebilirsiniz.

Düğününüz bir çiftlikte ya da şimdiye kadarki en modern yerde olsun, hayallerinizi gerçekleştirin.

1. Tarzda sürün
Bazı ekstra rustik dekorlar için , bu fikri koridorda yürümek için kullanabilirsiniz. Küçük rustik bir vagon ve küçük yüzük taşıyıcınızı ve çiçek kızınızı koridordan içeri ve aşağı çekmek için ekstra yardım bulun. Pek çok eski püskü damat düğün fikrinden biri olan vagonun etrafına 'işte gelin geliyor' pankartı asılmış olabilir. Bu sevimli küçük çift, siz koridordan aşağı inmeden hemen önce anlarını yaşayacak ve mükemmel bir kır düğününe mükemmel bir katkı olacaktır.

2. Tema koridorunda
Koridoru, muhtemelen her bir sandalye sırasının kenarında, önceden tanımlanmış bir yükseklikte tını kütükleri ile hizalayın. En güzel kır düğünü teması görünümü için her kütüğün üstüne bir buket kır çiçeği oturabilirsiniz. Resmi tamamlamak için bazı sevimli rustik kütükler olmadan bir kır düğünü eksik olurdu.

3. Çiçek kapları
Mükemmel çiçek kapları yapın ve bunları koridorunuzu hizalamak için kullanın. Alışılmışın dışında düşünmek için harika bir örnek bu güzel ve sade kır dekoru için her botun içine küçük bir vazo yerleştirebilirsiniz . Ülke temalı düğününüz için bu basit ama etkili koridor dekorasyonu ile resim mükemmelliği ekleyin.

Kır Düğünü Kıyafet Fikirleri
Bir kır düğünü, günün kıyafetleri için kır düğünü fikirleri olmadan tamamlanmış sayılmaz. Çiftten düğüne, hatta katılan misafirlere biraz eğlence katacaksa. Kesin kurallar yoktur, bu nedenle, seçtiğiniz tema için resmi tamamlamak için kalbiniz ne isterse, bir denemedir.

1. Çiçekçi kız ve yüzük taşıyıcısı
Bu tatlıların takımlarına kovboy şapkaları eklemesini sağlayın. Yüzük sahibi şapkasını takabilir, çiçekçi kız koridorda yürürken ya da duruma göre aşağı inerken attığı çiçek yaprakları için kendi şapkasını kullanır.

2. Gelin ve nedimeler
Tül, şifon ve dantel elbiselerinizi renkli ekose veya kot gömlek ve ceketlerle kombinleyin. Nedimelerinizin düğüne hazır elbiselerinin altına kovboy çizmeleri giyerek size katılmasını sağlayın ve fotoğraf çekimleri sırasında onları gösterin. En sevdiğiniz renkte kovboy çizmeleri giyerek dikkat çekebilirsiniz; kahverengi olmak zorunda değil. Saçınızı dağıtmaktan endişe duymuyorsanız, resmi tamamlamak için kovboy şapkaları ekleyebilirsiniz.

3. Damat ve sağdıç
Kır düğünlerinde erkekler için mevsime bağlı olarak standart genellikle tüvit, keten veya pamuktur. Bununla birlikte, bazı ek rustik damat kıyafetleri için , beyler yakalarına parlak kır çiçekleri veya mermi kabuğu yaka çiçeği gibi başka bir yaratıcı aksesuar ekleyebilirler.

Ülke Temalı Düğün Dekor Fikirleri
Rustik temalı düğünler her zamankinden daha fazla aranıyor. Ülke havasını ekleyin ve alıştığımız klasik düğünlerden farklı, tamamen kişiselleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş bir düğününüz olsun. Batı temalı merkez parçalardan ahşap süslemelere, kır çiçeği düğün buketlerine, çuval bezi aksanlarına ve nötr yumuşak tonlara kadar, kutlamalarınıza batı düğün dekorunu dahil etmenin birçok yolu var.

Ülke temalı bir düğün genellikle rahat bir çekiciliğe sahiptir. Ve böylece, bir ahır mekanı kullanmayı seçseniz de seçmeseniz de, doğru rustik ülke dekorunu seçerseniz, düğünleriniz için o ülke havasını yaratacağınızdan emin olabilirsiniz.