Plajda düğün

Plaj Düğünü Nasıl Planlanır
Birinci sınıf düğün planlamacıları, Deniz kıyısındaki mükemmel ilişki için en iyi tavsiyelerini paylaşıyor.

Buna göre giyin
Büyük elbiseyi atla. Kabul edelim: Bir balo, bir balo salonuna aittir. "Koridordan tam bir elbise ve uzun bir trenle inebilirsiniz" diyor, "ancak sahilde yürümek ve fotoğraf çekmek kolay olmayacak. Büyük bir elbise olmazsa olmaz ise, kolayca hareket edebildiğinden emin olun."

"Dışarıda evlenirken uzun bir duvak hakkında iki kez düşünün" diye uyarıyor. "Eğer rüzgarlıysa, siz ve fotoğrafçı için bir kabus olacak." Bunun yerine, 'taze çiçeklerle veya büyüleyici bir şeyle' aksesuarınızı süsleyin.

Topukları hendekleyin. Kum ve yüksek topuklu ayakkabılar birbirine karışmaz. "Düz tabanlı sandaletler, espadriller veya dolgu topuklu ayakkabılar giyin - kuma batmayacak ayakkabılar" diyor. Seçtiğiniz seçeneğe bağlı olarak elbisenizi ayakkabılı veya ayakkabısız olarak sarın. "Unutmayın, kum çok ısınabilir. Dişlerinizi serin tutmaya yardımcı olması için kumaştan veya kalın çiçek yapraklarından yapılmış bir koridor koşucusu bulundurun."

Törende
Doğal kalın. Muhteşem bir okyanus fonunun çok süslü olmasına gerek yok. Bunun yerine, ortamın doğal güzelliğini vurgulayın. "Bir plaj düğünü deniz kabukları ve denizyıldızlarıyla ilgili olabilir, ancak aynı zamanda kum, kumul otları, taşlar ve suyun uyumlu renk paletinden ilham alabilir" diyor. "Dekor sade olmalı; telaşlı çiçeklerle aşırıya kaçmayın."

Renk ekleyin. kurulumunuzu gerçekten çarpıcı hale getirmek için, "Mercanlar, yeşiller ve diğer canlı tonlar gibi karışmak yerine kum ve sörfün kontrastını oluşturan renkleri seçin" önerisinde bulunuyor.

Gölge sağlayın. "Gölge, misafirlerinizin en iyi arkadaşıdır" diyor. "Oturma alanını kaplamak için bir gölgelik oluşturmayı düşünün; örneğin, bazı rustik bambu direkleri kaynaklayabilir ve üstüne ince beyaz kumaşı gevşek bir şekilde örtebilirsiniz."

İçecekler sunun. misafirlerinizi taze tutmak için "Buzlu su, limonata veya konukların törenin başlamasını beklerken tadını çıkarabilecekleri özel bir kokteyl ile bir masa hazırlayın" tavsiyesinde bulunuyor.

Oturun. "Ahşap banklar, katlanır sandalyeler ve su geçirmez sedirler harika seçenekler çünkü okyanus esintisine dayanacak kadar ağırlar" diyor.

Rüzgar için hazırlanın. Sahilde iyi bir kural: Uçabilecek her şey olacaktır. Tören programları kullanıyorsanız, onları kabuklarla ağırlaştırın, kurdele ile sandalyelere bağlayın veya çift görev yapan fanlara yazdırın. Ve mükemmel taç yapraklarıyla kaplı bir koridor hayal ediyorsanız, "Misafirler gelmeden hemen önce mutlak son ana kadar onları atmayın" tavsiyesinde bulunuyor.

Böcekleri uzak tutun. Srimoon, "Böcek kovucu, mevsim veya plaj konumu ne olursa olsun iyi bir fikirdir" diyor. Sadece elbisenizi lekelemeyen bir marka olduğundan emin olun.

Konuş. Yemininizi yazmak ve töreni kişiselleştirmek için çok zaman harcadınız, bu yüzden sesinizin çarpma dalgalarının sesine karşı kaybolmadığından emin olun. "Memurunuzun kullanması için kablosuz bir mikrofon ve hoparlör kiralayın" diyor. Görevliniz, tesis veya DJ'inizin bu ekipmanı sağlayıp sağlayamayacağını sorun ve istenmeyen geri bildirim olmadığından emin olmak için törenden önce ses kontrolü yapın.

Kısa tut. Sıcaklık ve işitilebilirlik gibi faktörler göz önüne alındığında Mulcare, tören sırasında okuma ve performans miktarını sınırlandırmanızı ve tüm katılımcıların net ve yüksek sesle konuşmayı bilmelerini sağlamanızı önerir.

Bir yedekleme planınız olsun. Ne yazık ki, havanın kendine özgü bir fikri vardır, bu nedenle sağlam bir B planına hazır olun. "Partiyi sahilde tutmak için bir gölgelik veya çadır hazırlayın" diyor. "Ya da içeride her şeyin gerçekleşebileceği bir yer bulun."

Resepsiyon için
Çapa dekoru. Rüzgar, uzun çiçek aranjmanlarını devirebilir, mumları üfleyebilir ve diğer masa öğelerini uçurabilir. "Kumda kolayca kırılabilen cam vazolardan uzak durun" diye uyarıyor. Uzun orta parçalar hayalinizse, çiçekçinin bunları ağır nesnelerle masaya sabitlemesini önerir. "Vazoları ti yaprakları, avuç içi veya diğer doğal elementlerle kaplayarak bu mekaniği her zaman kapatabilir." aydınlatma için "alevsiz ve uzun ömürlü kasırga tarzı fenerler veya LED mumlar kullanın" diyor. Yer kartlarını ve hediyeleri rüzgar geçirmez hale getirirken, biraz yaratıcılık uzun bir yol kat edebilir. "Her yer kartına deniz atları bağlayın ve menülerinizi ve peçetelerinizi marakas veya hindistancevizi kabuklarıyla tartın" diyor.

Bir toz odası kiralayın. Halka açık bir plajda evleniyorsanız, banyo olup olmadığını öğrenin. Değilse, "Özellikle resepsiyon sırasında çok fazla içki içilecekse, birkaç saatliğine lüks bir portatif tuvalet kiralayın" diyor.

Sıcak tutun. Bussen, sizin ve misafirlerinizin rüzgarla savaşmanıza yardımcı olmak için, "Kadınların omuzlarını ısıtmak için rahat, renk uyumlu eşarplardan oluşan bir sepet düzenleyin" tavsiyesinde bulunuyor.