Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

İstanbul Kına Organizasyon firması ağırlıklı olarak; düğün davet organizasyonları, kına geceleri, açılış davetleri ve ekipman kiralama olarak hizmetinizdedir.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Evet, davetli kişi sayınız, davet tarihiniz, ayırmayı düşündüğünüz bütçe, lokasyon gibi bilgileri bizimle paylaştığınızda, size uygun mekanlar ile ilgili yardımcı olabiliyoruz.

Davetin gerçekleşeceği mekana, seçtiğiniz dekor detaylarına, davetli kişi sayınıza ve diğer isteklerinize göre, size özel bütçe çalışmaktayız. Her düğün detayı birbirinden farklı ve özel olduğu gibi, bütçeleri de değişiklik göstermektedir.

Davet mekanı belli olduktan sonra, düğün tarihinize 6 ay kala başlamakta fayda vardır. Her organizasyon firmasının aynı gün gerçekleştirdiği davet kapasitesi ve ürün yeterliliği sınırlılığı sebebi ile, zevkinize uygun daveti gerçekleştirebilmek için 6 ay önce başlamak uygun bir zamandır. Bununla birlikte düğüne 15 gün kala bize başvuran düğün sahiplerimiz de olmuyor değil.

Bu konu ile ilgili doğru planlama yapabilmemiz için, sitemizde size kolaylık sağlayacak bir bölüm oluşurduk. Düğün Bütçesi Bölümü. Görüşmeler öncesinde bu kalemlerle ilgili, kendinize tahmini bir bütçe oluşturabilir, bu doğrultuda daha kolay hareket edebilirsiniz.

Hazırlık detay yoğunluğuna ve mekanın müsaitlik durumuna göre zamanlama değişiklik gösterebilir. Projeli işlerde 1 veya 2 gün öncesinde, mekanda hazırlıklara başlarken, kimi işlerde aynı gün, sabah saatlerinde, kimi gün mekanın kullanım durumuna göre davete 2-3 saat kala hızlı bir tempo ile hazırlıklar yapılması gerekebilmektedir.

İstanbul’daki 5 ve üzeri yıldızlı bir çok otelin, öneri listesinde yer aldığımız ve davet gerçekleştirdiğimiz gibi daha önce hiç çalışmadığımız mekan ve otellerde de sorunsuz bir şekilde çalışabiliyoruz.

Evet, şehir dışındaki organizasyonları da sorunsuz keyifle gerçekleştirebiliyoruz.